
| Odpowiedzialność: | Katarzyna Berenika Miszczuk. |
| Hasła: | Anioły Demony Studentki i studenci Piekło Zaświaty Powieść Fantastyka Literatura polska |
| Adres wydawniczy: | Warszawa : Wydawnictwo WAB, 2010. |
| Opis fizyczny: | 413, [3] strony ; 20 cm. |
| Forma gatunek: | Książki. Proza. |
| Powiązane zestawienia: | Powieść i opowiadanie o istotach i zjawiskach paranormalnych, wampirach, potworach |
| Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
| Dodaj recenzje, komentarz | |
| Inne pozycje z serii |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)
Notka biograficzna:

Miszczuk, Katarzyna Berenika
Urodzona: 2 września 1988 Katarzyna Berenika Miszczuk – z wykształcenia jest lekarką. To wszechstronna pisarka, której znakiem rozpoznawczym jest nieoczywista mieszanka literackich światów niezmiennie doprawiona dużą dawką humoru. Ma w swoim dorobku kilkanaście książek. Największe uznanie czytelników przyniosła jej seria diabelsko-anielska: „Ja, diablica” 2010, „Ja, anielica” 2011 oraz „Ja, potępiona” 2012. Na cykl „Kwiat paproci” składają się: „Szeptucha” 2016, Książka Roku 2016 w plebiscycie portalu lubimyczytac.pl, „Noc Kupały”, „Żerca” 2017, [>>]
Komentarze (1)
Dodaj komentarz do pozycji:
Serie (cykl) Cykl diabelsko-anielski należy czytać w określonej kolejności:
![]() | Tom 1 Ja, diablicaStudenckie imprezy, zajęcia na uczelni i randki? O nie, niestety nie mam na to czasu. Tak się składa, że dostałam pracę. A była to propozycja, której raczej nie można odrzucić. Kto by podejrzewał, że Los Diablos, stolica Piekła (tak, tego Piekła, tam na dole), całkiem przypadnie mi do gustu. Praca rekruterki dusz co prawda nigdy [...] |
![]() | Tom 2 Ja, anielicaJa, Wiktoria Biankowska, obiecuję wieść przykładne życie na Ziemi i już nigdy nie pomagać diabłom w ich niecnych sprawkach. Ja, diabeł Beleth, obiecuję nigdy więcej nie zawracać słowy śmiertelnikom i nie nastawać na życie ich chłopaków. Ja, diabeł Azazel, obiecuje się ustatkować i zaniechać prób przejęcia władzy nad [...] |
![]() | Tom 3 Ja, potępiona |
![]() | Tom 4 Ja, ocalonaByła diablica i niedoszła anielica Wiktoria Biankowska powraca! Minęło dziesięć lat odkąd udało jej się wydostać z Tartaru i ocalić zaświaty, a także swoją miłość przed zniszczeniem. Wszystko powinno być pięknie, ale. jej związek się rozpada, a świat zmierza jak zwykle w stronę nieuchronnego końca. Wiktorii w żadnym razie [...] |































































































zwiadowczyni
Posty: 91
Wysłany: 2011-10-30 19:29:52
Ciekawe postacie. Niezwykłe zwroty wydarzeń.
Bardzo mi się ta książka podobała. Autorka znów pokazała, że zna się na rzeczy.
Polecam