Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BEMOWO m.st. Warszawy

book
bookbook

Happy birthday

Autor: Steel, Danielle

   Notka biograficzna  Valerie Wyatt, pławiąca się w luksusie gwiazda programu telewizyjnego; o jej atrakcyjny wygląd dbają osobisty trener, najlepsi fryzjerzy i... mistrzowie chirurgii plastycznej. Córka Valerie, April, twardo stąpająca po ziemi, ambitna restauratorka, do tej pory nie myśląca o małżeństwie i zakładaniu rodziny. I wreszcie Jack Adams, legenda amerykańskiego futbolu oraz wzięty komentator sportowy.

Cała

trójka będzie wkrótce obchodzić okrągłe urodziny - sześćdziesiąte, trzydzieste i pięćdziesiąte. Co im one przyniosą? Elektryzująca wiadomość dla April i dramatyczne chwile, których doświadczają Valerie i Jack, otworzą przed nimi zupełnie nowy rozdział życia.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Danielle Steel ; z angielskiego przełożył Paweł Laskowicz.
Hasła:Urodziny
Bilans życia
Wybory życiowe
Powieść obyczajowa
Literatura amerykańska
Adres wydawniczy:Warszawa : Świat Książki Wydawnictwo, 2015.
Opis fizyczny:316, [1] strona ; 20 cm.
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:2011 r.
Twórcy:Laskowicz, Paweł. (1963- ). Tłumaczenie

Powiązane zestawienia:Powieść i opowiadanie obyczajowe
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. nr 119
ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28c

Sygnatura: 821-3 amer.
Numer inw.: 27960
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 107683
do dnia: 2024-08-27
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj

Wyp. nr 141
ul. Batalionów Chłopskich 87

Sygnatura: 821-3 amer.
Numer inw.: 9046
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów


Inne wydania tej pozycji w zbiorach biblioteki:

bookNotka biograficzna:

book

Steel, Danielle

Pisarka amerykańska, autorka ponad 100 książek, z których większość stała się bestsellerami i których łączny nakład przekroczył rekordową liczbę 300 milionów egzemplarzy. Z powodu faktu, iż jej książki utrzymują się na pierwszym miejscu list bestsellerów, Steel trafiła nawet do „Księgi Guinnessa”. Bardzo popularna jest także w Polsce. Steel udziela się społecznie – jest przewodniczącą Amerykańskiego Stowarzyszenia Bibliotecznego oraz rzecznikiem prasowym American Human Association, działającego na rzecz dzieci uzależnionych. Po kilku nieudanych związkach [>>]
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookNowości z działu Obyczajowa:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.