Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BEMOWO m.st. Warszawy

book
bookbook

Zatrzymane chwile

Tyt. oryg.: "Remembrance, ".

Autor: Steel, Danielle

   Notka biograficzna  W ogarniętych drugą wojną światową ukochanych rodzinnych Włoszech piękna Sarena,Principessa di San Tibaldo, traci wszystko prócz nazwiska, pochodzenia i .....serca - które bez reszty i na wieki oddaje majorowi Bradowi Fullertonowi.
Lecz ani ślubna obrączka Brada- ani dziecko, które rodzi się z ich związku - nie mogą ochronić Sereny przed wyrachowaniem i podłością potężnej dynastii Fullertonów oraz

kobietą, która staje się jej zaciekłym wrogiem.
Przenosząc się do dotkniętych wojną pałaców Rzymu do lśniących przepychem alei Manhattanu i wspaniałego świata wielkiej mody, poznajemy pasjonującą, triumfalną, choć niekiedy gorzką historię uczuć wspaniałej kobiety.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Danielle Steel ; z angielskiego przełożyła Zofia Kierszys.
Hasła:Powieść amerykańska - 20 w.
Adres wydawniczy:Warszawa : Świat Książki, 2000.
Opis fizyczny:543, [1] s. ; 21 cm.
Twórcy:Kierszys, Zofia. (1921-2000). Tł.

Powiązane zestawienia:Powieść i opowiadanie obyczajowe
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. nr 114
ul. Powstańców Śląskich 17

Sygnatura: ROMANS: 821-3 amer.
Numer inw.: 66138
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów


Inne wydania tej pozycji w zbiorach biblioteki:

bookNotka biograficzna:

book

Steel, Danielle

Pisarka amerykańska, autorka ponad 100 książek, z których większość stała się bestsellerami i których łączny nakład przekroczył rekordową liczbę 300 milionów egzemplarzy. Z powodu faktu, iż jej książki utrzymują się na pierwszym miejscu list bestsellerów, Steel trafiła nawet do „Księgi Guinnessa”. Bardzo popularna jest także w Polsce. Steel udziela się społecznie – jest przewodniczącą Amerykańskiego Stowarzyszenia Bibliotecznego oraz rzecznikiem prasowym American Human Association, działającego na rzecz dzieci uzależnionych. Po kilku nieudanych związkach [>>]
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookNowości z działu Obyczajowa:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.