


Zanim pozwolę ci wejść [E-audiobook]
Tytuł oryginału: "Before I let you in, ".
Nie przyszła na terapię. Przyszła zniszczyć im życie.
Każda przyjaźń ma swoje tajemnice. Nawet ta, która od lat łączy Karen, Beę i Eleanor. Chociaż zawsze mogły na siebie liczyć, każda z nich ma niezamknięte sprawy z przeszłości. I pozornie idealne życie, które mimo to udało im się zbudować.
Wszystko jednak zaczyna się sypać, kiedy do drzwi doktor Karen Browning
puka nowa pacjentka, Jessica Hamilton. I kiedy z jej ust padają słowa: Nie naprawi mnie pani.
Skoro Jessica nie chce się wyleczyć, po co tak naprawdę przyszła? I skąd wie o Karen i jej najbliższych to, co wydaje się wiedzieć? Wkrótce życie Karen, Bei i Eleanor zamienia się w koszmar. Nagle trzy silne kobiety stają się osaczone i bezbronne. A demony, o których przez lata starały się nie pamiętać, atakują z najbardziej nieoczekiwanej strony.
Dokąd doprowadzi gra, w którą zostały zmuszone zagrać? I kto rozdaje karty?
Odpowiedzialność: | Jenny Blackhurst ; przełożyła: Anna Dobrzańska. | ||
Hasła: | Kobieta Przyjaźń Psychoterapeuci Tajemnica Powieść Thriller Literatura angielska | ||
Adres wydawniczy: | Warszawa : Wydawnictwo Albatros : we współpracy z Biblioteka Akustyczna, copyright 2018. | ||
Czas odtwarzania: | 597 min. | ||
Uwagi: | Wydanie na podstawie edycji książkowej: Warszawa : Wydawnictwo Albatros, 2018. | ||
Forma gatunek: | Audiobooki. Proza. | ||
Powstanie dzieła: | 2016 r. | ||
Wykonawcy: | Czytają: Kamilla Baar-Kochańska i Andrzej Ferenc. | ||
Opis fizyczny: | Plik dźwiękowy Mp3: 550 MB | ||
Wymagania systemowe: Odsłuchaj fragment: | Dostępne do pobrania w formacie mp3.
| ||
Twórcy: | Baar, Kamilla. (1979- ). Wykonanie Dobrzańska-Gadowska, Anna. Tłumaczenie Ferenc, Andrzej. (1959- ). Wykonanie | ||
Dźwięk: | Mp3. | ||
Powiązane zestawienia: | E-audiobook Książki mówione (Mp3) Thriller psychologiczny | ||
Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki | ||
Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)
Notka biograficzna:

Blackhurst, Jenny
Brytyjska pisarka, młoda gwiazda brytyjskiego thrillera. Dorastała w Shropshire, gdzie do dziś mieszka z mężem i dziećmi. Jej pierwsza powieść, How I Lost You, sprzedała się w nakładzie przeszło 270 tysięcy egzemplarzy, natomiast jej druga książka, Zanim pozwolę ci wejść, w nakładzie ponad 127 tysięcy. Blackhurst już jako dziecko spędzała godziny, czytając i rozmawiając o powieściach kryminalnych. Było więc oczywiste, że pisanie to zajęcie, któremu powinna się w przyszłości poświęcić. Jenny Blackhurst jest dyplomowanym psychologiem. W czasie wolnym od pisania [>>]