

Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź
"Bądź "
Czy długowieczność jest możliwa? Czy można uniknąć chorób cywilizacyjnych? Jak sobie z nimi radzić? Jak walczyć, by wygrać lub poprawić komfort życia w chorobie?
Co roku w Polsce około stu pięćdziesięciu tysięcy osób dowiaduje się, że ma chorobę nowotworową. Nowotwory złośliwe, choroby przewlekłe czy autoimmunologiczne znamy coraz częściej z
najbliższego otoczenia. Pacjenci i ich bliscy są zwykle zagubieni i nierzadko pozostawieni samym sobie. W aktach desperacji krążą po omacku między medycyną konwencjonalną i alternatywną, nie wiedząc, komu ufać. Tymczasem idealna ścieżka zarówno zapobiegania, jak i leczenia to medycyna integralna - spojrzenie na pacjenta w sposób holistyczny, uwzględniający indywidualne potrzeby chorego i jego preferencje, z poszanowaniem jedności ciała, psychiki i ducha.
Książka jest zbiorem kilkunastu rozmów przeprowadzonych przez Orinę Krajewską z wybitnymi specjalistami reprezentującymi różne dziedziny związane ze zdrowiem człowieka. To przewodnik dla tych, którzy chcą już dziś holistycznie zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich.
Odpowiedzialność: | Orina Krajewska. |
Seria: | Sensus. Osobowość - Odnowa |
Hasła: | Zdrowie fizyczne Zdrowie psychiczne Zdrowy styl życia Medycyna niekonwencjonalna Aktywność fizyczna Ziołolecznictwo Duchowość Medycyna chińska Zdrowe żywienie Wywiad dziennikarski Literatura polska |
Adres wydawniczy: | Gliwice : Wydawnictwo Helion, copyright 2018. |
Opis fizyczny: | 239, [1] strona : ilustracje ; 22 cm. |
Uwagi: | Bibliografia przy rozdziałach. |
Forma gatunek: | Książki. Literatura faktu, eseje, publicystyka. |
Dziedzina: | Medycyna i zdrowie |
Powstanie dzieła: | 2018 r. |
Powiązane zestawienia: | Sfinansowano z Budżetu Obywatelskiego 2021 r. Ziołolecznictwo Medycyna niekonwencjonalna |
Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)
Notka biograficzna:

Krajewska, Orina
Orina Krajewska. Aktorka. Współzałożycielka i prezeska Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Autorka książek i podcastów z ekspertami poświęconych zdrowiu i zdrowemu stylowi życia. Opowiada o znaczeniu codziennych rytuałów, podążaniu za pasją, o wspierającej mocy otoczenia oraz o drodze do osiągnięcia wewnętrznej równowagi.
Źródło: https://label-magazine.com/wnetrza/artykuly/z-wizyta-u-oriny-krajewskiej-omnires