Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BEMOWO m.st. Warszawy

book
bookbook

Więzy rodzinne

Autor: Steel, Danielle

   Notka biograficzna  Dwudziestosześcioletnia Annie Ferguson ma wszystko, o czym można marzyć - przystojnego, zakochanegonarzeczonego, dyplom prestiżowego wydziału architektury oraz ciekawą pracę. Pewnego dnia dowiaduje się, że jejukochana siostra i szwagier zginęli w katastrofie awionetki. Życie Annie ulega radykalnej zmianie. Kobieta musizaopiekować się dwunastoletnią Liz, dziewięcioletnim Tedem i pięcioletnią Kate, bo takie

przyrzeczenie złożyłasiostrze. Narzeczony odchodzi, a Annie wszystko, również swoje życie osobiste, podporządkowuje wychowaniudzieci.

Szesnaście lat później siostrzeńcy są już samodzielni, a Annie czuje się bardzo samotna i niepotrzebna. Wtedy przypadkiem poznaje znanego dziennikarza telewizyjnego.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Danielle Steel ; z angielskiego przełożyła Anna Dobrzańska-Gadowska.
Hasła:Rodzina
Wypadek
Powieść obyczajowa
Literatura amerykańska
Adres wydawniczy:Warszawa : Świat Książki, 2014.
Opis fizyczny:319, [1] strona ; 21 cm.
Forma gatunek:. Książki. Proza.
Twórcy:Dobrzańska-Gadowska, Anna. Tłumaczenie

Powiązane zestawienia:Powieść i opowiadanie obyczajowe
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. nr 114
ul. Powstańców Śląskich 17

Sygnatura: ROMANS: 821-3 amer.
Numer inw.: 71418
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów


Inne wydania tej pozycji w zbiorach biblioteki:

bookNotka biograficzna:

book

Steel, Danielle

Pisarka amerykańska, autorka ponad 100 książek, z których większość stała się bestsellerami i których łączny nakład przekroczył rekordową liczbę 300 milionów egzemplarzy. Z powodu faktu, iż jej książki utrzymują się na pierwszym miejscu list bestsellerów, Steel trafiła nawet do „Księgi Guinnessa”. Bardzo popularna jest także w Polsce. Steel udziela się społecznie – jest przewodniczącą Amerykańskiego Stowarzyszenia Bibliotecznego oraz rzecznikiem prasowym American Human Association, działającego na rzecz dzieci uzależnionych. Po kilku nieudanych związkach [>>]
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookNowości z działu Obyczajowa:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.