


Mój szef jest idiotą [E-book] : jak poradzić sobie z szefem, aby nie przeszkadzał nam w pracy
Tytuł oryginału: "Omgiven av d?liga chefer, ".
"Jak poradzić sobie z szefem, aby nie przeszkadzał nam w pracy "
Czy wiecie, że ludzie najczęściej zwalniają się z powodu szefa, a nie z powodu pracy?
Zastanawiasz się czasami, dlaczego szef zachowuje się tak a nie inaczej? Rozmyślasz, jak powinieneś ułożyć sobie z nim relacje, by praca przestała być horrorem? A może sam jesteś szefem i codziennie zmagasz się z pracownikami, którzy ewidentnie się obijają? Jeśli tak, to ta książka jest
właśnie dla Ciebie.
Powiedzmy sobie szczerze: świat jest pełen złych szefów. Na każdym szczeblu, w każdej firmie znajdziemy szefów, którzy przysparzają problemów sobie, współpracownikom, są niekompetentni i zwyczajnie wredni. Mamy szefów, którzy unikają odpowiedzialności, i takich, przez których przemawia czyste zło. Część z nich jest tak nieudolna, że firma w zasadzie dałaby sobie lepiej radę bez nich.
Jesteś tego świadomy, a mimo to codziennie musisz wykonywać ich głupie polecenie. I do tego z uśmiechem. Pewnie często zadajesz sobie pytanie, co właściwie myśli twój szef i skąd się biorą jego irracjonalne zachowania. Dlaczego więc nie przyjrzeć się źródłom niektórych jego dziwactw, aby zabezpieczyć się przed ich przykrymi skutkami?
Unikanie bycia palantem nie wymaga żadnego wykształcenia. Wystarczy tylko trochę zdrowego rozsądku.
(Opis według www.empik.com).
Odpowiedzialność: | Thomas Erikson ; ze szwedzkiego przełożyła Diana Hasooni-Abood. |
Hasła: | Komunikacja interpersonalna Menedżerowie Motywacja pracy Osobowość Relacje międzyludzkie Poradnik |
Adres wydawniczy: | Warszawa : Wielka Litera, copyright 2018. |
Uwagi: | Bibliografia. |
Forma gatunek: | E-booki. Poradniki i przewodniki. |
Dziedzina: | Psychologia Zarządzanie i marketing |
Opis fizyczny: | Plik tekstowy EPUB 4,18 MB Plik tekstowy MOBI 9,17 MB |
Wymagania systemowe: | Dostępny do pobrania w formacie epub lub mobi.![]() ![]() |
Twórcy: | Hasooni-Abood, Diana. Tłumaczenie |
Powiązane zestawienia: | Stosunki interpersonalne Praca Zarządzanie zasobami ludzkimi, polityka kadrowa Sfinansowano z Budżetu Obywatelskiego 2020 r. - projekt Nowoczesna Biblioteka |
Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)
Notka biograficzna:

Erikson, Thomas
Urodzony w 1965 roku, szwedzki pisarz, psycholog komunikacji społecznej, behawiorysta i trener personalny. Twórca serii kryminalnej o behawioryście Aleksie Kingu w ramach której powstało m.in. „Złudzenie” czy „Okrucieństwo”. Jego oryginalny, pozwalający usprawnić komunikację przewodnik po ludzkich charakterach „Otoczeni przez idiotów” w samej tylko Szwecji sprzedał się w 100 tysiącach egzemplarzy. Prawa do tłumaczeń zostały kupione m.in. przez Brazylię, Niemcy, USA, Chiny czy Hiszpanię.
Źródło: https://wielkalitera.pl/autorzy/thomas-erikson/