


Wonder Woman : zwiastunka wojny
Tytuł oryginału : "Wonder Woman : warbringer,".
SzczegółyZostanie jedną z najsławniejszych bohaterek wszech czasów: WONDER WOMAN. Na razie jednak jest Dianą, księżniczką Amazonek, a jej walka dopiero się zaczyna.
| Odpowiedzialność: | Leigh Bardugo ; [przekład Wojciech Szypuła]. |
| Seria: | DC Icons |
| Hasła: | Wonder Woman (postać fikcyjna) Amazonki (postacie mitologiczne) Superbohaterowie Powieść Fantastyka Literatura amerykańska |
| Adres wydawniczy: | Warszawa : Wydawnictwo Mag, 2019. |
| Wydanie: | Wydanie I. |
| Opis fizyczny: | 287, [1] strona ; 22 cm. |
| Forma gatunek: | Książki. Proza. |
| Powstanie dzieła: | 2017 r. |
| Twórcy: | Szypuła, Wojciech. Tłumaczenie |
| Powiązane zestawienia: | Fantastyka |
| Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
| Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)
Notka biograficzna:

Bardugo, Leigh
Amerykańska pisarka, urodzona w Jerozolimie. Dorastała w Los Angeles i ukończyła Uniwersytet Yale. Międzynarodową sławę przyniosła jej trylogia powieści o nazwie Grisza, w skład której wchodzą: Cień i kość, Szturm i grom oraz Ruina i rewolta. Ponadto opublikowała pierwszy tom nowego cyklu pt. Szóstka wron 2015. Jest on osadzony w tym samym magicznym wszechświecie co Grisza, ale akcja rozgrywa się w Ketterdamie – mieście inspirowanym Amsterdamem.
Źródło: lubimyczytac.pl

















































