


Będziesz tego żałować
NAJGORSZE ZRECZY W ŻYCIU WKRADAJĄ SIĘ DO NIEGO PODSTĘPNIE
Kiedy Iga dowiaduje się o brutalnym ataku na swoją najlepszą przyjaciółkę i rozstaje z partnerem, przestaje się czuć bezpiecznie we własnym mieszkaniu. Zmęczona ciągłym oglądaniem się za siebie i przeczuciem, że jest obserwowana, decyduje się na przeprowadzkę.
Osiedle Marzeń kusi ją obietnicą
bezpieczeństwa. Wysokie mury, nowoczesny system ochrony i zamknięta społeczność, która doskonale ją rozumie. Musi tylko zgodzić się na kilka zasad, które na pierwszy rzut oka wydają się dość ekscentryczne. Czego jednak nie robi się dla spokoju?
Po kilku tygodnoach zostają jej przedstawione nowe warunki. Bardziej... specyficzne. Jaką cenę będzie musiała zapłacić za to, aby schować się przed całym światem?
Odpowiedzialność: | Alicja Sinicka. |
Seria: | Uwikłane / Alicja Sinicka : t. 1 |
Hasła: | Kobieta Strach Osiedla zamknięte Manipulacja (psychologia) Powieść Thriller Literatura polska |
Adres wydawniczy: | Białystok : Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus, 2021. |
Wydanie: | Wydanie I. |
Opis fizyczny: | 357 stron ; 21 cm. |
Uwagi: | Na okładce: Tych zasad nie warto łamać. |
Forma gatunek: | Książki. Proza. |
Powstanie dzieła: | 2021 r. |
Powiązane zestawienia: | Thriller psychologiczny |
Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)
Wyp. nr 143
ul. Sternicza 98
Wyp. nr 142
ul. Powstańców Śląskich 126
(I piętro)
Wyp. nr 141
ul. Batalionów Chłopskich 87
Sygnatura: ZAPLECZE: 821-3 pol.
Numer inw.: 7971
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni
Wyp. nr 141
ul. Batalionów Chłopskich 87
Wyp. nr 119
ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28c
Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 36914
Pozycja wypożyczona
do dnia: 2025-06-30
Wyp. nr 114
ul. Powstańców Śląskich 17
Sygnatura: MAGAZYN: 821-3 pol.
Numer inw.: 74640
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni
Wyp. nr 114
ul. Powstańców Śląskich 17
Notka biograficzna:

Sinicka, Alicja
Polska pisarka, urodzona 15 kwietnia 1987 roku w Oławie. Ukończyła Stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na Politechnice Wrocławskiej. Od ponad ośmiu lat związana jest z amerykańską korporacją, gdzie pracuje jako analityk finansowy. Od dziecka interesuje się kinem i literaturą. W wolnych chwilach czyta książki psychologiczne i biega. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą.. Autorka książek obyczajowych z wątkiem sensacyjnym, takich jak: „Oczy wilka ” 2017 i „Winna” 2019.
Źródło: lubimyczytac.pl