


Wizjer
Kliknięcie to zaproszenie ukrytego zła.
Każdy z nas prawdopodobnie choć raz zastanawiał się, dlaczego pewne sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej. A co, jeśli naszym życiem nie rządzi przypadek, ale można je przewidzieć, zaplanować, kontrolować? I można robić to z perspektywy jednego niewiele znaczącego człowieka?
Laura samotnie wychowuje synka. Pewnego dnia pozornie
nieznacząca informacja uruchamia lawinę zdarzeń. Niektórzy znajomi znikają bez zapowiedzi, inni popełniają samobójstwa, w życiu kobiety pojawia się nagle ktoś z przeszłości, Laura bez zastanowienia rzuca pracę, by za chwilę dostać wymarzoną ofertę zatrudnienia. Kobieta ma wrażenie, że zaczyna oglądać swoje życie jak przez szybę, bo odkrywanie kolejnych tajemnic prowadzi do jeszcze większych zagadek.
Czy ma to jakiś związek z pracą, którą wykonuje, czyli analizą baz danych i wpływaniem na zachowania internautów? Czy naprawdę ktoś nami steruje? Kto to jest? No i najważniejsze, po co to robi? No i co ma z tym wszystkim wspólnego aplikacja randkowa MoreThanHeart?
Odpowiedzialność: | Magdalena Witkiewicz. |
Hasła: | Analiza baz danych Komputery Świat wirtualny Internet Powieść Thriller Literatura polska |
Adres wydawniczy: | Warszawa : Grupa wydawnicza Foksal, 2021. |
Wydanie: | Wydanie I. |
Opis fizyczny: | 381, [1] strona ; 21 cm. |
Uwagi: | Na stronie tytułowej i okładce: Wydawnictwo W.A.B. |
Forma gatunek: | Książki. Proza. |
Powstanie dzieła: | 2021 r. |
Powiązane zestawienia: | Thriller psychologiczny |
Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)
Wyp. nr 38
ul. Konarskiego Stanisława 6
Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 77004
Pozycja wypożyczona
do dnia: 2025-06-04
Wyp. nr 113
ul. Powstańców Śląskich 108a
Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 55881
Pozycja wypożyczona
do dnia: 2025-05-28
Wyp. nr 114
ul. Powstańców Śląskich 17
Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 75355
Pozycja wypożyczona
do dnia: 2025-06-23
Wyp. nr 119
ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28c
Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 35524
Pozycja wypożyczona
do dnia: 2025-07-08
Wyp. nr 119
ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28c
Wyp. nr 141
ul. Batalionów Chłopskich 87
Wyp. nr 142
ul. Powstańców Śląskich 126
(I piętro)
Notka biograficzna:

Witkiewicz, Magdalena
Polska pisarka, autorka kilkunastu powieści mniej i bardziej poważnych dla dzieci i dorosłych. „I „tylko dla dorosłych” również” – dodaje na swojej stronie internetowej, a jej „Szkoła żon” jest na to dowodem. Urodziła się w 1976 r. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Miała własną firmę marketingową, przez pewien czas jednocześnie prowadziła ją i pisała powieści. Dziś jej życie zawodowe to książki i spotkania autorskie, a właściwie całe trasy promocyjne. Lubi spotykać [>>]