Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BEMOWO m.st. Warszawy

book
bookbook

Tron z piór i kości

Tytuł oryginału: "A throne of feathers and bone, ".

Autor: Mayer, Shannon




Dla fanów Jennifer L. Armentrout, Sarah J. Maas, Holly Black czy Elise Kova! Wybrana. Uwikłana w morderstwo ojca. Uciekająca z dworów fae.

Przekleństwem Alli jest fakt, że nie może dotknąć mężczyzny, który sprawia, że w jej żyłach zaczyna wrzeć krew. Jeszcze niedawno myślała, że będzie szczęśliwa. Że będzie miała dobre życie. Teraz wszystko posypało się

jak domek z kart.

Ojciec, który nie chciał mieć z nią nic wspólnego, nie żyje. Na dworach panuje chaos i każdy jest rządny krwi. Jej krwi. Alli musi odnaleźć zabójcę króla, ale to wydaje się mało znaczące w porównaniu z szaleństwem ogarniającym fae.

Alli desperacko potrzebuje znaleźć prawdziwe wejście do Underhill, zanim zapanuje ogólna anarchia. Odpowiedzi, których szuka, kryją się po drugiej stronie drzwi. Jest tego pewna.

Z dwoma mieczami, magiczną tarczą, nieco kapryśną mocą, a także podejrzanymi duchami w roli przewodników ponownie musi zlokalizować ścieżkę do rodzimego królestwa. A jeśli uda jej się tego dokonać - opierając się czarowi pewnego Unseelie śledzącego każdy jej krok - tym lepiej dla niej.

Jednak powinna pamiętać o tym, że przecież w połowie jest człowiekiem.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Shannon Mayer, Kelly St. Clare ; tłumaczenie Malwina Stopyra.
Seria:Trylogia miodu i lodu / Shannon Mayer : t. 2
Hasła:Krainy i światy fikcyjne
Kobieta
Magia
Fantasy
Powieść
Literatura amerykańska
Adres wydawniczy:Oświęcim : Wydawnictwo Nowe Strony, 2022.
Opis fizyczny:305 stron ; 21 cm.
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:2021 r.
Twórcy:St. Clare, Kelly. Autor

Stopyra, Malwina. Tłumaczenie

Powiązane zestawienia:Fantasy
Fantastyka (pozycje wydane, wznowione po 2000 roku)
Sfinansowano z Budżetu Obywatelskiego 2022 r. - Projekt nr 825
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz
Inne pozycje z serii

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. nr 113
ul. Powstańców Śląskich 108a

Sygnatura: FANTASTYKA: 821-3 amer.
Numer inw.: 57177
Zarezerwowana, czeka na odbiór


Lista rezerwacji: 066487

schowekrezerwuj


1
więcejrezerwuj

Wyp. nr 141
ul. Batalionów Chłopskich 87

Sygnatura: FANTASTYKA: 821-3 amer.
Numer inw.: 10336
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 064622
do dnia: 2023-02-15
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj

Wyp. nr 142
ul. Powstańców Śląskich 126
(I piętro)

Sygnatura: FANTASTYKA: 821-3 amer.
Numer inw.: 9921
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzlecenie


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

book



Nowości z działu Fantasy:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.





Serie (cykl) Dwór miodu i lodu można czytać w dowolnym porządku:

book
Tom 1
Dwór miodu i popiołu

Porzucona. Wyszkolona do walki. W przeszłości zauroczona mężczyzną, który ją upokorzył. Dwudziestoczteroletnia Alli jest w połowie człowiekiem, a w połowie fae. Jako sierota i w dodatku mieszaniec nie ma praktycznie żadnych praw. W sekretnym, magicznym miejscu nazywanym Underhill Alli od lat jest szkolona na wojownika. Każdego dnia [...]

book
Tom 2
Tron z piór i kości

Dla fanów Jennifer L. Armentrout, Sarah J. Maas, Holly Black czy Elise Kova! Wybrana. Uwikłana w morderstwo ojca. Uciekająca z dworów fae. Przekleństwem Alli jest fakt, że nie może dotknąć mężczyzny, który sprawia, że w jej żyłach zaczyna wrzeć krew. Jeszcze niedawno myślała, że będzie szczęśliwa. Że będzie miała dobre [...]