Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BEMOWO m.st. Warszawy

book
book

Straż pożarna

Autor: Wójcik, Elżbieta

Odpowiedzialność:[tekst Elżbieta Wójcik ; ilustracje Wojciech Górski].
Seria:Samochodzik Franek
Hasła:Straż pożarna
Współdziałanie
Opowiadania i nowele
Literatura polska
Adres wydawniczy:Warszawa : Wydawnictwo SBM, 2022.
Opis fizyczny:[32] strony : ilustracje ; 23 cm.
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:2015 r.
Twórcy:Górski, Wojciech. Ilustracje

Odbiorcy:0-5 lat. Dzieci.
Powiązane zestawienia:Pojazdy, samochody, samoloty (literatura dla dzieci)
Sfinansowano z Budżetu Obywatelskiego 2022 r. - Projekt nr 822
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz
Inne pozycje z serii

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. nr 29
ul. Konarskiego Stanisława 6

Sygnatura: I
Numer inw.: 47564
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 093420
do dnia: 2023-04-07
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj


Inne wydania tej pozycji w zbiorach biblioteki:

bookbookbookInne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.

Serie (cykl) Samochodzik Franek można czytać w dowolnym porządku:

book
Przygoda w mieście

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jakie przygody spotkały Franka w mieście. W kksiążce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
W muzeum

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, co Franek zobaczył w muzeach. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
W Zoo

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, kogo odwiedził Franek podczas wizyty w zoo. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Poznaj Polskę

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jakie miejsca odwiedził Franek podczas podróży po Polsce. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki. Zostań przyjacielem Franka, czytając o jego niezwykłych przygodach!

book
Skarb piratów

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, czy Franek znalazł skarb piratów. W książce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Nauka jazdy

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, kogo odwiedził Franek podczas wizyty w zoo. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Na lotnisku

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, kogo odwiedził Franek podczas wizyty w zoo. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki. Zostań przyjacielem Franka, czytając książeczki i jego niezwykłych przygodach!.

book
Listonosz

Dowiedz się, komu Franek przywiózł listy, a komu paczkę. W książce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Trener piłki nożnej

Dowiedz się, jakie sukcesy odnosiła Drużyna Franka w piłce nożnej. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Zamek i rycerze

Poznaj historię zamku, którą opowiadał Frankowi duch rycerza. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Na zakupy

Dowiedz się, jak Franek wyruszył na zakupy. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Moja książka

Dowiedz się, jak powstała książka Franka. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Świat pojazdów

Samochodzik Franek. Świat pojazdów to opowieści o wesołym terenowym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jakie statki, pociągi i samoloty spotkał nasz bohater. Razem z samochodzikiem Frankiem pomagaj traktorom i przeżyj przygodę w mieście!

book
Kosmos

Poznawaj z Frankiem gwiazdy i planety. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Na budowie

Dowiedz się, kto pomógł Frankowi w budowie garażu. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Policjant

Dowiedz się, za co policjant Franek dostał medal. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Traktory

Dowiedz się, jak Franek pomagał traktorom. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Motocykle

Dowiedz się, jakie motocykle spotkał Franek w czasie podróży do dużego miasta. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Survival

Dowiedz się, jakie przygody spotkały Franka na obozie przetrwania. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Wesołe miasteczko

Dowiedz się, jakie przygody spotkały Franka w wesołym miasteczku. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Safari

Dowiedz się, jakie zwierzęta spotkał Franek w Afryce. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Zabawa z psem

Dowiedz się, jakie przygody spotkały Franka podczas zabawy z psami. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Na balu

Dowiedz się, jakie przygody spotkały Franka na balu. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Wyprawa w góry

Dowiedz się, co Franek robił w górach. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Dinozaury

Dowiedz się, jakie przygody spotkały Franka wśród dinozaurów. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Weterynarz

Dowiedz się, kogo leczył weterynarz Franek. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Wielka wyprawa

Samochodzik Franek. Wielka wyprawa to opowieści o wesołym samochodziku i jego przyjaciołach. Franek rusza na wyprawę, zwiedza nieznane tereny, poznaje dzikie zwierzęta na safari w Afryce, sprawdza się na wyprawie survivalowej i odkrywa uroki zimowego szaleństwa w górach. Wyrusz z samochodzikiem w nieznane i odkryj nowe miejsca i pasje [...]

book
Podwodny świat

book
Pogotowie ratunkowe

book
Wielki wyścig

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, czy Franek wygrał główną nagrodę w wielkim wyścigu. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki. Zostań przyjacielem Franka, czytając o jego niezwykłych przygodach!

book
Wyprawa do lasu

Dowiedz się, kogo Franek poznał podczas pikniku. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

book
Wizyta u babci

book
Wyprawa z dziadkiem

book
Monster truck

book
Zimowe opowieści

book
W przedszkolu

Dowiedz się, jakie pociągi spotkał Franek. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.