Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BEMOWO m.st. Warszawy

book
book

Atak tytanów = Shingeki no Kyojin. 9

Tytuł oryginału: "Shingeki no Kyojin. 9,".

Autor: Isayama, Hajime
Kropusowi zwiadowczemu wreszcie udaje się schwytać tytana kobiecego. Przy okazji wychodzi na jaw, że również chroniące ludzkość mury skrywają przerażającą tajemnicę...! Tymczasem na ziemiach wewnątrz muru Rose... pojawiają się tytani! Czy oznacza to, że kolejny z murów zostal przerwany!?


Odpowiedzialność:Hajime Isayama ; [tłumaczenie: Paweł "Rep" Dybała].
Hasła:Olbrzymy (stworzenia fantastyczne)
Potwory
Rzeczywistość postapokaliptyczna
Fantastyka
Manga
Komiks
Literatura japońska
Adres wydawniczy:Mierzyn : Shin Yasuda, Publishing House "J. P. Fantastica", marzec 2016.
Wydanie:Wydanie I.
Opis fizyczny:187, [5] stron : ilustracje ; 21 cm.
Uwagi:Numeracja stron od prawej do lewej.
Forma gatunek:Książki. Komiksy i książki obrazkowe.
Powstanie dzieła:2012 r.
Twórcy:Dybała, Paweł. (1981- ). Tłumaczenie

Przeznaczenie:Polecane dla czytelników od lat 16.
Powiązane zestawienia:Manga
Komiksy
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz
Inne pozycje z serii

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. nr 113
ul. Powstańców Śląskich 108a

Sygnatura: KOMIKSY: 821-91 jap.
Numer inw.: 58711
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzlecenie


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.

Serie (cykl) Atak tytanów = Shingeki no Kyojin można czytać w dowolnym porządku:

book
Tom 1
Atak tytanów = Shingeki no Kyojin. 1

Oto świat niemal w pełni opanowany poprzez tytanów. Świat, w którym niedobitki ludzkości schroniły się za masywnymi murami, aby nie skończyć jako pożywienie tych solidnych, przerażających istot... Od tamtych wydarzeń minęło ponad sto lat. Poprzez ten czas tytani ani razu nie przypuścili ataku na mury. Jednak pewnego dnia ten [...]

book
Tom 2
Atak tytanów = Shingeki no Kyojin. 2

Oto świat niemal w całości opanowany przez tytanów. Eren, chłopak zafascynowany światem za murami, wraz z przyjaciółmi wstępuje do korpusu kadetów, by doskonalić techniki walki z tytanami. Te już wkrótce okazują się przydatne, gdyż pewnego dnia niespodziewanie pojawia sie tytan kolosalny, który wybija wielką wyrwę w murze. Do [...]

book
Tom 3
Atak tytanów = Shingeki no Kyojin. 3

Po pojawieniu się tyana kolosalnego w murze powstaje wyrwa, przez którą dostają się kolejni tytani. W mieście rozpoczyna się mordercza bitwa o przetrwanie. Nagle jeden z tytanów zaczyna... walczyć ze swymi pobratymcami! Czy jest wrogiem, czy sprzymierzeńcem ludzkości? Jaki związek z tym wszystkim ma rzekoma "śmierć" Erena...!?

book
Tom 4
Atak tytanów = Shingeki no Kyojin. 4

By zablokować wyrwę w murze Rose, w życie zostaje wprowadzony plan, w którym główną rolę ma odegrać przemieniony w tytana Eren. On jednak, zamiast walczyć po stronie ludzkości, traci panowanie nad sobą... Czy Aminowi uda się ocalić przyjaciela i towarzyszy broni!? Sytuacja wydaje się beznadziejna...!

book
Tom 5
Atak tytanów = Shingeki no Kyojin. 5

Zmienionemu w tytana Erenowi udaje się zablokować wyrwę w bramie muru Rose. Po wykonaniu zadania budzi się on w więziennej celi, ku swemu zdziwieniu widząc przed sobą generała Smitha oraz kapitana Levia. Proponują mu oni pewien układ, najpierw jednak Eren musi stanąć przed sądem, który... zadecyduje o jego życiu lub śmierci.

book
Tom 6
Atak tytanów = Shingeki no Kyojin. 6

Eren wraz ze swym nowym oddziałem bierze udział w ekspedycji korpusu zwiadowców, mającej na celu przetarcie szlaku do Shingashiny. Wszystko idzie zgodnie z planem- do momentu, w którym zjawia się przerażający tytan kobiecy! Kim jest? Co zamierza? Czy ktokolwiek wróci cało z tej misji? Jaką rolę odegra w niej Eren?

book
Tom 7
Atak tytanów = Shingeki no Kyojin. 7

By poznać "sekret tytanów", drzemiący w piwnicy dawnego domu Jaegerów, korpus zwiadowców wyrusza na kolejną ekspedycję. Ich plany krzyżuje jednak pojawienie się inteligentnego tytana kobiecego. Pomimo grożącego całemu korpusowi niebezpieczeństwa generał Smith postanawia poznać tożsamość wroga!

book
Tom 8
Atak tytanów = Shingeki no Kyojin. 8

Po powrocie z zakończonej klęską ekspedycji za murami Eren wraz z całym dowództwem korpusu zwiadowczego zostają w trybie natychmiastowym wezwani do stolicy. Tymczasem towarzysze Erena dokładają wszelkich starań, by pomóc przyjacielowi. Czy im się uda? Kim naprawdę jest tajemniczy tytan kobiecy!?

book
Tom 9
Atak tytanów = Shingeki no Kyojin. 9

Kropusowi zwiadowczemu wreszcie udaje się schwytać tytana kobiecego. Przy okazji wychodzi na jaw, że również chroniące ludzkość mury skrywają przerażającą tajemnicę...! Tymczasem na ziemiach wewnątrz muru Rose... pojawiają się tytani! Czy oznacza to, że kolejny z murów zostal przerwany!?

book
Tom 10
Atak tytanów = Shingeki no Kyojin. 10

Trwa zamieszanie po pojawieniu się tytanów po wewnętrznej stronie muru Rose. Część zwiadowców za 104. korpusu treningowego postanawia schronić się w położonych nieopodal muru ruinach zamku Utarg. Tymczasem w środku nocy niespodziewanie zjawiają się tym... tytani! Jakim cudem są w stanie funkcjonować bez światła słonecznego!? Kto [...]