Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BEMOWO m.st. Warszawy

book
bookbook

Palazzo

Autor: Steel, Danielle

   Notka biograficzna  BAJECZNE WŁOCHY, BEZWZGLĘDNY ŚWIAT WŁOSKIEJ MODY I PEŁNA EMOCJI HISTORIA O MIŁOŚCI, RODZINIE I DZIEDZICTWIE.

Po tragicznej śmierci rodziców w wypadku Cosima Saverio przejmuje rodzinną luksusową markę modową. Młoda kobieta mierzy się nie tylko z wyzwaniami, jakie niesie prowadzenie firmy; musi także utrzymać elegancką rodzinną posiadłość - czterystuletni palazzo w Wenecji - oraz

opiekować się młodszą siostrą Allegrą, ocalałą po tragedii, która zabiła jej rodziców, oraz bratem Lucą, ze słabością do szalonych imprez, pięknych kobiet i kasyn.

Cosima, stawiając czoło osobistym i zawodowym trudnościom, okazuje się mądra ponad wiek, jednak sukces ma swoją cenę - jej potrzeby stale schodzą na dalszy plan. Jest poślubiona firmie, a wolny czas oddaje tym, którzy na niej polegają, do momentu, gdy poznaje Oliviera Bayarda, założyciela najpopularniejszej francuskiej marki produkowanych seryjnie torebek.

Jednak gdy Luca traci kontrolę nad swoim hazardowym nałogiem, Cosima, aby go ocalić, musi dokonać wyboru niemożliwego. Palazzo, rodzinna firma, czy zostawienie brata samemu sobie? A może jest inny sposób, by uratować wszystko, o co walczyła, zanim cały jej świat zginie w płomieniach?

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Danielle Steel ; przełożyła Małgorzata Żak.
Hasła:Kobieta
Rodzeństwo
Moda
Śmierć rodzica
Wybory życiowe
Przedsiębiorstwo
Miłość
Trudne sytuacje życiowe
Wenecja (Włochy)
Włochy
Powieść obyczajowa
Literatura amerykańska
Adres wydawniczy:Warszawa : Wydawnictwo Luna - Wydawnictwo Marginesy, 2023.
Wydanie:Wydanie pierwsze.
Opis fizyczny:294, [2] strony ; 21 cm.
Uwagi:Na okładce: Czasem marzenia się spełniają...
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:2023 r.
Twórcy:Żak, Aleksandra. Tłumaczenie

Powiązane zestawienia:Powieść i opowiadanie obyczajowe
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. nr 38
ul. Konarskiego Stanisława 6

Sygnatura: ROMANS: 821-3 amer.
Numer inw.: 79888
Pozycja wypożyczona

Przetrzymana przez: 099791
termin minął: 2024-05-27


Lista rezerwacji: 056428

schowekrezerwuj


1
więcejrezerwuj

Wyp. nr 113
ul. Powstańców Śląskich 108a

Sygnatura: 821-3 amer.
Numer inw.: 58761
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 052735
do dnia: 2024-06-28


Lista rezerwacji: 052540

schowekrezerwuj


1
więcejrezerwuj

Wyp. nr 142
ul. Powstańców Śląskich 126
(I piętro)

Sygnatura: 821-3 amer.
Numer inw.: 11168
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 005405
do dnia: 2024-06-06
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj


Notka biograficzna:

book

Steel, Danielle

Pisarka amerykańska, autorka ponad 100 książek, z których większość stała się bestsellerami i których łączny nakład przekroczył rekordową liczbę 300 milionów egzemplarzy. Z powodu faktu, iż jej książki utrzymują się na pierwszym miejscu list bestsellerów, Steel trafiła nawet do „Księgi Guinnessa”. Bardzo popularna jest także w Polsce. Steel udziela się społecznie – jest przewodniczącą Amerykańskiego Stowarzyszenia Bibliotecznego oraz rzecznikiem prasowym American Human Association, działającego na rzecz dzieci uzależnionych. Po kilku nieudanych związkach [>>]
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookNowości z działu Obyczajowa:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.