Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BEMOWO m.st. Warszawy

book
bookbook

Prawdy i zdrady

Tytuł oryginału: "True betrayals, ".

Autor: Roberts, Nora

   Notka biograficzna  Pochodząca z zamożnej, szanowanej rodziny młoda i piękna Kelsey Byden przeżywa kryzys emocjonalny. Jej małżeństwo okazało się pomyłką, a rozstaniu z mężem towarzyszy bolesne uczucie pustki, rozczarowanie i depresja. Jedynym oparciem dla dziewczyny jest ojciec, który samotnie wychowywał córkę po śmierci żony. Kelsey nie pamięta matki, a ojca darzy bezgranicznym zaufaniem. Kiedy niespodziewanie dowiaduje się, że matka żyje, cały jej świat sypie się w gruzy.


Odpowiedzialność:Nora Roberts ; przekład Aleksandra Komornicka.
Seria:Wszystko dla Pań
Hasła:Kobieta
Rozstanie
Rodzina
Powieść obyczajowa
Literatura amerykańska
Adres wydawniczy:Warszawa : Wydawnictwo Amber, 1999.
Wydanie:Wydanie II.
Opis fizyczny:367, [1] strona ; 21 cm.
Uwagi:Na książce pseudonim autora, nazwa: Eleanor Wilder.
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:1995 r.
Twórcy:Komornicka, Aleksandra. Tłumaczenie

Powiązane zestawienia:Powieść i opowiadanie obyczajowe
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. nr 38
ul. Konarskiego Stanisława 6

Sygnatura: ROMANS: 821-3 amer.
Numer inw.: 80152
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 110093
do dnia: 2024-05-13
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj


Inne wydania tej pozycji w zbiorach biblioteki:

bookNotka biograficzna:

book

Roberts, Nora

właśc. Eleanor Marie Robertson. Nora Roberts urodziła się w Silver Spring, stan Maryland, jako najmłodsza z pięciorga dzieci. Po nauce w szkole katolickiej prowadzonej przez zakonnice, wzięła młodo ślub i osiedliła się w Keedysville, w Marylandzie. Pracowała krótko jak aplikant adwokacki. "Pisałam szybko, ale nie umiałam literować, byłam najgorszym aplikantem adwokackim kiedykolwiek," mówi teraz. Po narodzinach synów, Dana i Jasona, pozostała w domu i pracowała dorywczo. Zamieć w lutym 1979 zmusiła ją, by spróbować innej, twórczej pracy. Zasypana śniegiem, z synami [>>]
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookNowości z działu Obyczajowa:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.