Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BEMOWO m.st. Warszawy

book
bookbook

Pamiętnik lokatorki

Autor: Moss, Marcel.

   Notka biograficzna  



Julia wierzy, że przeprowadzka do dużego miasta spełni jej marzenia o lepszym życiu. Szybko poznaje mężczyznę, który obiecuje jej szczęśliwą przyszłość. Skuszona jej wizją, angażuje się w związek, ignorując wszelkie ostrzeżenia.

Cztery lata później, po bolesnym rozstaniu, pragnie znów zacząćod nowa. Trafia na ofertę wynajmu pokoju w starej kamienicy - cena jest

kusząca, a otoczenie wydaje się idealnym miejscem na nowy start. Julia stopniowo aklimatyzuje się w nowym miejscu, nawiązując więź ze swoją tajemniczą współlokatorką, Vanessą. Pewnego dnia dziewczyna w zaufaniu wyjawia jej swoją mroczną historię. Kilka dni później zostaje brutalnie zamordowana we własnym łóżku przez nieznanego sprawcę.

Początkowo Julia chce jedynie zapomnieć o tragedii i ruszyć dalej. Wszystko zmienia się, gdy w piwnicy znajduje pamiętnik należący do Vanessy i odczytuje słowa zapisane tuż przed jej śmiercią. Julia zdaje sobie sprawę, że poznając ten szokujący sekret, sprowadziła na siebie niebezpieczeństwo. Teraz musi za wszelką cenę dopaść zabójcę Vanessy, zanim on dopadnie ją.

"JEŚLI UMRĘ, MÓJ DUCH NIE POZWOLICI NIGDY ZAZNAĆ SPOKOJU".

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Marcel Moss.
Seria:Filia Mroczna Strona
Hasła:Kobieta samotna
Toksyczne związki
Współlokatorzy
Zabójstwo
Warszawa (woj. mazowieckie)
Powieść
Thriller
Literatura polska
Adres wydawniczy:Poznań : Grupa Wydawnicza Filia, 2025.
Wydanie:Wydanie I.
Opis fizyczny:330, [1] strona ; 21 cm.
Uwagi:Na okładce: Czasem największe zagrożenie czyha na nas za ścianą.
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:2025 r.
Powiązane zestawienia:Thriller psychologiczny
Sfinansowano z Budżetu Obywatelskiego 2025 r. - Projekt nr 884
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. nr 114
ul. Powstańców Śląskich 17

Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 81616
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 101782
do dnia: 2025-11-20


Lista rezerwacji: 054022 060163

schowekrezerwuj


2
więcejrezerwuj

Wyp. nr 119
ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28c

Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 41463
Zarezerwowana, czeka na odbiór


Lista rezerwacji: 017685

schowekrezerwuj


1
więcejrezerwuj

Wyp. nr 141
ul. Batalionów Chłopskich 87

Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 13436
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 087565
do dnia: 2025-11-12


Lista rezerwacji: 110080

schowekrezerwuj


1
więcejrezerwuj

Wyp. nr 143
ul. Sternicza 98

Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 12827
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 061717
do dnia: 2025-11-12


Lista rezerwacji: 111515 110219 110097 069357 038955 017797

schowekrezerwuj


6
więcejrezerwuj


Notka biograficzna:

book

Moss, Marcel

Marcel Moss to pseudonim tajemniczego autora facebookowego profilu ZWIERZENIE. Jego książki „Nie odpisuj” i „Nie patrz” podbiły listy bestsellerów i sprowokowały czytelników i internautów do gorących dyskusji na ważne tematy społeczne, takie jak przemoc fizyczna i psychiczna, „hejt” w Internecie czy samotność i anonimowość w sieci.

Źródło: https://lubimyczytac.pl/autor/183506/marcel-moss




Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook



Nowości z działu Thriller psychologiczny:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.