Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BEMOWO m.st. Warszawy

book
bookbook

Cała prawda o rodzinie

Tytuł oryginału: "The truth about the Devlins, ".

Autor: Scottoline, Lisa

   Notka biograficzna  



TJ jest największym rozczarowaniem w rodzinie Devlinów. Wszyscy jej członkowie to cenieni prawnicy pracujący w renomowanej kancelarii Devlin & Devlin. Tylko TJ - po wyjściu z więzienia i zakończeniu terapii odwykowej - dorabia tam jako śledczy. Podczas rodzinnej imprezy jego życie wywraca się do góry nogami. Najstarszy brat wyznaje mu, że zabił księgowego, którego przyłapał na oszustwie finansowym. To wydaje się

wręcz niemożliwe - przecież John zawsze był dumą rodziny! TJ postanawia wykorzystać tę sytuację, by udowodnić swoją wartość i ocalić dobre imię brata. Kolejne odkrycia wciągają go jednak w mroczną sieć oszustw, morderstw i sekretów, które mogą zagrozić jedności oraz nieskazitelnej reputacji rodziny Devlinów.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Lisa Scottoline ; przełożyła Magdalena Moltzan-Małkowska.
Hasła:Anonimowi alkoholicy (AA)
Prawnicy i prawniczki
Relacje międzyludzkie
Sekrety rodzinne
Stany Zjednoczone (USA)
Kryminał
Powieść
Thriller
Literatura amerykańska
Adres wydawniczy:Warszawa : Prószyński Media, 2025.
Opis fizyczny:422, [1] strona ; 20 cm.
Uwagi:Na stronie tytułowej i okładce: Prószyński i S-ka. Na okładce: Odkrycie prawdy może scalić rodzinę. O ile wcześniej jej nie złamie.
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:2024 r.
Twórcy:Moltzan-Małkowska, Magdalena. (1975- ). Tłumaczenie

Powiązane zestawienia:Thriller psychologiczny
Sfinansowano z Budżetu Obywatelskiego 2025 r. - Projekt nr 884
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. nr 141
ul. Batalionów Chłopskich 87

Pozycja w trakcie opracowywania, niebawem będzie udostępniana.



Notka biograficzna:

book

Scottoline, Lisa

Autorka licznych bestsellerów z listy "New York Timesa", laureatka Nagrody Edgara, przewodnicząca organizacji Mystery Writers of America oraz pomysłodawczyni kursów Justice & Fiction na University of Pennsylvania Law School, dzięki którym zdobyła nagrodę dla najlepszego wykładowcy. Książki Scottoline zostały do tej pory wydane w nakładzie 30 milionów egzemplarzy w 32 krajach. Mieszka w Pensylwanii w towarzystwie gromadki uroczych, choć niezbyt posłusznych zwierzaków. Książka Lisy Scottoline "Cicho sza" została nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii [>>]




Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook



Nowości z działu Thriller psychologiczny:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.