Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BEMOWO m.st. Warszawy

book
bookbook

Pamiętnik lokatorki [E-book]

Autor: Moss, Marcel.

   Notka biograficzna  



Julia wierzy, że przeprowadzka do dużego miasta spełni jej marzenia o lepszym życiu. Szybko poznaje mężczyznę, który obiecuje jej szczęśliwą przyszłość. Skuszona jej wizją, angażuje się w związek, ignorując wszelkie ostrzeżenia.

Cztery lata później, po bolesnym rozstaniu, pragnie znów zacząć od nowa. Trafia na ofertę wynajmu pokoju w starej kamienicy - cena jest

kusząca, a otoczenie wydaje się idealnym miejscem na nowy start.

Julia stopniowo aklimatyzuje się w nowym miejscu, nawiązując więź ze swoją tajemniczą współlokatorką, Vanessą. Pewnego dnia dziewczyna w zaufaniu wyjawia jej swoją mroczną historię. Kilka dni później zostaje brutalnie zamordowana we własnym łóżku przez nieznanego sprawcę.Początkowo Julia chce jedynie zapomnieć o tragedii i ruszyć dalej. Wszystko zmienia się, gdy w piwnicy znajduje pamiętnik należący do Vanessy i odczytuje słowa zapisane tuż przed jej śmiercią. Julia zdaje sobie sprawę, że poznając ten szokujący sekret, sprowadziła na siebie niebezpieczeństwo. Teraz musi za wszelką cenę dopaść zabójcę Vanessy, zanim on dopadnie ją.

"Jeśli umrę, mój duch nie pozwoli ci nigdy zaznać spokoju".
(Opis według www.gandalf.com.pl).

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Marcel Moss.
Seria:Filia Mroczna Strona
Hasła:Kobieta samotna
Toksyczne związki
Współlokatorzy
Zabójstwo
Warszawa (woj. mazowieckie)
Powieść
Thriller
Literatura polska
Adres wydawniczy:Poznań : Grupa Wydawnicza Filia, 2025.
Wydanie:Wydanie I.
Uwagi:Na okładce: Czasem największe zagrożenie czyha na nas za ścianą.
Forma gatunek:E-booki. Proza.
Wymagania systemowe:Dostępny do pobrania w formacie epub lub mobi.
ebook ebook    
Powiązane zestawienia:Thriller psychologiczny
E-book
Sfinansowano z Budżetu Obywatelskiego 2025 r. - Projekt nr 1457
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Czyt. nr 17
ul. Powstańców Śląskich 17

Sygnatura: E.4619
Numer inw.: 4619
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 108044
do dnia: 2025-12-24


Lista rezerwacji: 110246 055211 006176

schowekrezerwuj


3
więcejrezerwuj


Inne wydania tej pozycji w zbiorach biblioteki:

book



Notka biograficzna:

book

Moss, Marcel

Marcel Moss to pseudonim tajemniczego autora facebookowego profilu ZWIERZENIE. Jego książki „Nie odpisuj” i „Nie patrz” podbiły listy bestsellerów i sprowokowały czytelników i internautów do gorących dyskusji na ważne tematy społeczne, takie jak przemoc fizyczna i psychiczna, „hejt” w Internecie czy samotność i anonimowość w sieci.

Źródło: https://lubimyczytac.pl/autor/183506/marcel-moss




Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.