

Klątwy, duchy i zbrodnie
Są takie historie, których nie da się wyjaśnić.
Szkielet kobiety, który pojawia się i znika w pokrytej rdzą klatce zawieszonej na przydrożnym drzewie. Lewitujące dziecięce łóżka i krew płynąca z kranów w opowieściach o domu na amerykańskim przedmieściu. Światła samoczynnie zapalające się na sali sądowej podczas procesu w sprawie morderstwa "Hello Kitty".
Czy
słyszysz skrzypienie klatki mężobójczyni Marie-Josephte Corriveau? Czy czujesz cmentarną woń unoszącą się w nawiedzonym domu w Amityville? Czy dostrzegasz czającą się przy schodach postać bestialsko zamordowanej Fan Man-yee?
Zbliż się i wysłuchaj opowieści przekazywanych szeptem w blasku migoczącego płomienia świecy. Zmierz się z niewyjaśnionym.
| Odpowiedzialność: | Renata Kuryłowicz. |
| Hasła: | Egzorcyzmy Klątwa Opętanie Parapsychologia Przestępstwo Strach Zjawiska paranormalne Reportaż problemowy |
| Adres wydawniczy: | Kraków : JednymSłowem Znak, 2025. |
| Wydanie: | Wydanie I. |
| Opis fizyczny: | 364, [1] strona ; 21 cm. |
| Uwagi: | Na okładce przy nazwie autorki: Renata z Worka Kości. Bibliografia, netografia na stronach 355-[365]. |
| Forma gatunek: | Książki. Literatura faktu, eseje, publicystyka. |
| Dziedzina: | Etnologia i antropologia kulturowa Historia |
| Powstanie dzieła: | 2025 r. |
| Powiązane zestawienia: | Zjawiska paranormalne Publicystyka i reportaż polski Przestępczość (biografie, historia, zapobieganie i zwalczanie) |
| Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
| Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)


