Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BEMOWO m.st. Warszawy

book
book

Rowerem na szczyt : trenuj z Majką

Autor: Włoszczowska, Maja

   Notka biograficzna  



Maja, jestem Twoja fanką! Jesteś wzorem dla mnie i wielu kobiet - wciąż przesuwasz horyzont możliwości i udowadniasz, że niemożliwe nie istnieje! Dziękuję Ci za inspiracje, za wiele pięknych lekcji, jak radzić sobie z przeciwnościami losu i. wygrywać. Dziękuję też za to, że promujesz zdrowy styl życia i spędzanie czasu w terenie. Te rzesze młodych ludzi, całe rodziny na rowerowych

wycieczkach to także Twoja zasługa! Brawo!
[Martyna Wojciechowska]

Miałem taki pomysł, żeby przygotować kolarski poradnik dla młodzieży i dorosłych. Maja mnie uprzedziła. Jak wszystko, co robi, także to zrobiła perfekcyjnie. Pozycja obowiązkowa. Zarówno dla Ciebie, jak i dla mnie. No i chyba pora nawrócić się na rower górski :)
[Michał Kwiatkowski]

Pamiętam, jak Maja zaczynała swoją przygodę z kolarstwem na organizowanych przez Langteam zawodach GrandPrix MTB. Od tamtej pory osiągnęła w tej dyscyplinie sportu więcej, niż niejeden sportowiec mógłby sobie wymarzyć, nieustannie dając nam powody do radości. Swoją pasją do sportu zaraża innych. Bardzo się cieszę, że postanowiła się podzielić doświadczeniem i wiedzą. "Rowerem na szczyt" to fantastyczny przewodnik dla wszystkich amatorów kolarstwa. Bo od kogo się uczyć, jak nie od naszej mistrzyni.
[Czesław Lang]

Pływanie to nie MTB, choć tu i tu droga na szczyt jest równie trudna. Wiem coś o tym. Sport to przecież nie tylko trud i wysiłek, ale też wielka radość. Dla młodych i starych, małych i dużych. Dzięki, Maju, że nam o tym przypominasz. Całą rodziną wsiadamy na rowery i ruszamy z Tobą!
[Otylia Jędrzejczak]

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Maja Włoszczowska [oraz] Karolina Oponowicz.
Hasła:Włoszczowska, Maja, (1983- )
Kolarstwo górskie
Kolarze
Polska
Wywiad dziennikarski
Literatura polska
Adres wydawniczy:Warszawa : Wydawnictwo Agora, copyright 2018.
Opis fizyczny:301, [3] strony : ilustracje, fotografie ; 22 cm.
Forma gatunek:Książki. Literatura faktu, eseje, publicystyka.
Dziedzina:Kultura fizyczna i sport
Zakres czasowy:2001-2018 r.
Powstanie dzieła:2018 r.
Twórcy:Oponowicz-Żylik, Karolina. (1978- ). Wywiad

Powiązane zestawienia:Rowery, kolarstwo
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Czyt. nr 17
ul. Powstańców Śląskich 17

Sygnatura: 796
Numer inw.: 7450
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów


Notka biograficzna:

book

Włoszczowska, Maja

Maja Martyna Włoszczowska ur. 9 listopada 1983 w Warszawie – polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy, wielokrotna mistrzyni Polski w cross-country. Współorganizatorka Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska Race, najwyżej klasyfikowanych zawodów XCO w Europie środkowo-wschodniej. Ranga HCHorse Class ustępuje tylko Pucharowi Świata.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Maja_W%C5%82oszczowska




Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

book


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.