


Pomylone psy
Wakacje zapowiadały się nudno, ale tylko do momentu, gdy Filip, Niko, Lilka i Jadzia postanowili założyć własną. firmę!Pomysłów mieli mnóstwo - od sprzedaży lemoniady po kanał w internecie - ale ostatecznie wpadli na to, że najlepiej zarabiać, robiąc coś pożytecznego. Tak powstał plan: "Wyprowadzamy psy!".
Z pozoru proste zajęcie szybko zamienia się w serię niespodzianek, pomyłek i
śledztwo, w którym czwórka przyjaciół będzie musiała dowieść swojej niewinności, zanim dorośli dowiedzą się o wszystkim.
Czy potrafią wyplątać się z tarapatów? A może to właśnie pomylone psy pomogą im rozwiązać zagadkę?Czytaj, decyduj i wybieraj rozwiązania! To od ciebie zależy, jak skończy się ta wakacyjna przygoda!
| Odpowiedzialność: | Katarzyna Majgier ; ilustracje Kasia Cerazy. |
| Seria: | Detektywi z piątej C / Katarzyna Majgier |
| Hasła: | Detektywi amatorzy Przyjaźń Psy Śledztwo i dochodzenie Uczennice i uczniowie szkół podstawowych Wakacje Powieść przygodowa Literatura polska |
| Adres wydawniczy: | Konin : Czytelnia, 2026. |
| Opis fizyczny: | 176 stron : ilustracje ; 22 cm. |
| Forma gatunek: | Książki. Proza. |
| Powstanie dzieła: | 2026 r. |
| Twórcy: | Cerazy, Katarzyna. Ilustracje |
| Odbiorcy: | Dzieci. 9-13 lat. |
| Powiązane zestawienia: | Przygodowe Sfinansowano z Budżetu Obywatelskiego 2026 r. - Projekt nr 635 |
| Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
| Dodaj recenzje, komentarz | |
| Inne pozycje z serii |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)
Notka biograficzna:

Majgier, Katarzyna
Absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego – jako pisarka zadebiutowała w 2006 roku. Szybko zdobyła popularność jako autorka książek dla dorosłych Stuletnia Gospoda oraz dla dzieci i młodzieży za które zdobyła m.in. nagrodę główną w konkursie im. Astrid Lindgren i nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego. Poza pisaniem książek tworzy scenariusze gier internetowych. W 2016 roku debiutuje w roli Autorki wielotomowej sagi, której wątki łączą się z jej rodzinnym Krakowem.
Źródło: https://lubimyczytac.pl/autor/6443/katarzyna-majgier
Dodaj komentarz do pozycji:
Serie (cykl) Detektywi z piątej C można czytać w dowolnym porządku:
![]() | Tom 1 Pomylone psyWakacje zapowiadały się nudno, ale tylko do momentu, gdy Filip, Niko, Lilka i Jadzia postanowili założyć własną. firmę!Pomysłów mieli mnóstwo - od sprzedaży lemoniady po kanał w internecie - ale ostatecznie wpadli na to, że najlepiej zarabiać, robiąc coś pożytecznego. Tak powstał plan: "Wyprowadzamy psy!". Z pozoru proste [...] |
































































