


Jak napisać historię miłosną
Tytuł oryginału: "How to write a love story, ".
Uczuć nie poprawisz tak, jak kolejnego rozdziału.
Po śmierci ojca, uwielbianego pisarza fantasy, Ciara Sheridan musi się zmierzyć z legendą, której nigdy nie chciała kontynuować. Niedokończona saga, presja fanów i podupadający dom w irlandzkim Kerry skutecznie odbierają jej wiarę w siebie... i w jakikolwiek happy end.
Sam Avery, ambitny nowojorski redaktor i oddany czytelnik serii, ma jedno zadanie: pomóc
Ciarze dokończyć ostatni tom. Szybko jednak odkrywa, że zmierzy się nie tylko z blokadą twórczą, lecz także z nieufnością i ostrym językiem kobiety.
Ich współpraca przeradza się w pełen iskier pojedynek osobowości. Złośliwe uwagi, różnice zdań i brak zaufania nie wróżą nic dobrego - a jednak podczas wspólnego pisania, wertowania notatek i odkrywania inspiracji Franka Sheridana między Ciarą a Samem zaczyna kiełkować coś, czego żadne z nich nie przewidziało.
Czy ci dwoje napiszą nie tylko zakończenie książki, lecz także własną historię miłosną?
| Odpowiedzialność: | Catherine Walsh ; przełożyła Ewelina Gałdecka. |
| Hasła: | Edytorzy Pisarze Żałoba Kerry (Irlandia ; hrabstwo) Powieść Romans Literatura irlandzka |
| Adres wydawniczy: | Białystok : Papierowe Serca, 2026. |
| Wydanie: | Wydanie I. |
| Opis fizyczny: | 367, [1] strona ; 21 cm. |
| Uwagi: | Na okładce: Kiedy słowa zawodzą, to serce pisze najlepsze historie. |
| Forma gatunek: | Książki. Proza. |
| Powstanie dzieła: | 2026 r. |
| Twórcy: | Gałdecka, Ewelina. (1983- ) Tłumaczenie |
| Przeznaczenie: | Wiek: 18+. |
| Odbiorcy: | Dorośli. 18+. |
| Powiązane zestawienia: | Powieść i opowiadanie obyczajowe Sfinansowano z Budżetu Obywatelskiego 2026 r. - Projekt nr 635 |
| Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
| Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)
Wyp. nr 114
ul. Powstańców Śląskich 17
Pozycja w trakcie opracowywania, niebawem będzie udostępniana.
Notka biograficzna:

Walsh, Catherine
Catherine Walsh urodziła się i wychowała w Irlandii. Studiowała literaturę, a jedyną nagrodę, jaką kiedykolwiek otrzymała za pisanie, zdobyła w szkole podstawowej ale nadal jest z niej dumna. Przez kilka lat mieszkała w Londynie, gdzie pracowała dla wydawnictw i organizacji non profit. Obecnie mieszka w Dublinie pomiędzy górami i morzem. Kiedy nie pisze, stara się nie zabić swoich roślin doniczkowych.
Źródło: https://nakanapie.pl/autorzy/catherine-walsh






























